Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Персональний склад депутатського корпусу Тростянецької районної ради

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва партії, від якої обрано депутата

1

Бабич Сергій Олександрович

Тростянецька районна організація Політичної партії «За Україну»

2

Бондаренко Наталія

Григорівна

Тростянецька районна організація Політичної партії «Сила людей»

3

Гонтаренко Андрій Миколайович

Тростянецька районна організація Радикальної партії Олега Ляшка

4

Давидов Сергій Леонідович

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

5

Денчик Наталія Миколаївна

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

6

Замула Тетяна Іванівна

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

7

Дрига Сергій Петрович

Тростянецька районна в Сумській області організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

8

Заяц Юрій Миколайович

Тростянецька районна організація Політичної партії «Сила людей»

9

Злепко Володимир Анатолійович

«Сила людей»

10

Іщенко Володимир Олексійович

 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

11

Колодка Іван Васильович

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» в Тростянецькому районі Сумської області

12

Корж Андрій Володимирович

Тростянецька районна в Сумській області організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

13

Котко Олексій Вікторович

Тростянецька районна організація Політичної партії «Сила людей»

14

КУЛІБАБА Олександр Анатолійович

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

15

ЛИПЧЕНКО Олександр Григорович

Тростянецька районна організація «Відродження»

16

Лобода Світлана Петрівна

Тростянецька районна організація Політичної партії «Сила людей»

17

Савицький Сергій Миколайович

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

18

Овчаренко Роман Володимирович

Тростянецька районна в Сумській області організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

19

ОЛІЙНИК Олександр Миколайович

Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

20

Провозін Василь Павлович

Тростянецька районна в Сумській області організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

21

Пустовіт Тетяна Борисівна

Тростянецька районна організація Радикальної партії Олега Ляшка

22

Євсюкова Олена Володимирівна

Тростянецька районна організація «Відродження»

23

Савочка Андрій Анатолійович

Тростянецька районна організація Політичної партії "Сила людей"

24

Савченко Олександр Миколайович

Тростянецька районна організація Радикальної партії Олега Ляшка

25

Самодай Андрій Володимирович

Тростянецька районна організація Політичної партії «Сила людей»

26

Синявін Максим Володимирович

Тростянецька районна організація Політичної партії «Сила людей»

27

Слабоспицький Юрій Дмитрович

Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» в Тростянецькому районі Сумської області

 

28

Слівкін Олександр Миколайович

Тростянецька районна в Сумській області організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

29

Сотніков Степан

Пантелійович

Тростянецька районна в Сумській області організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

30

Сторожева Тамара Миколаївна

Тростянецька районна в Сумській області організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

31

Сугакова Любов Миколаївна

Тростянецька районна організація Політичної партії «За Україну»

32

Фрик Тамара Григорівна

Тростянецька районна організація Політичної партії «Сила людей»

33

Яковлєв Віталій Миколайович

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

34

Яценко Ігор Борисович

Тростянецька районна організація Політичної партії «Сила людей»