Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Постійні депутатські комісії

Постійна комісія районної ради
з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та торгівельно-побутового обслуговування населення:

Голова комісії: Яценко Ігор Борисович

Заступник голови комісії: Слабоспицький Юрій Дмитрович

Секретар комісії: Фрик Тамара Григорівна

Члени комісії:

  • Назаренко Дмитро Юрійович
  • Дрига Сергій Петрович
  • Липченко Олександр Григорович
  • Олійник Олександр Миколайович


Постійна комісія районної ради
з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища:

Голова комісії: Провозін Василь Павлович

Заступник голови комісії: Кулібаба Олександр Анатолійович

Секретар комісії: Злепко Володимир Анатолійович

Члени комісії:

  • Самодай Андрій Володимирович
  • Овчаренко Роман Володимирович
  • Давидов Сергій Леонідович


Постійна комісія районної ради
з питань промисловості, енергозбереження, підприємництва, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інвестиційної політики:

Голова комісії: Заяц Юрій Миколайович

Заступник голови комісії: Слівкін Олександр Миколайович

Секретар комісії: Денчик Наталія Миколаївна

Члени комісії:

  • Синявін Максим Володимирович
  • Савченко Олександр Миколайович
  • Бабич Сергій Олександрович


Постійна комісія районної ради
з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, територіального устрою, інформаційної політики та зв’язків із громадськістю:

Голова комісії: Сторожева Тамара Миколаївна

Заступник голови комісії: 

Секретар комісії: Іщенко Володимир Олексійович

Члени комісії:

  • Савочка Андрій Анатолійович
  • Бондаренко Наталія Григорівна
  • Колодка Іван Васильович
  • Гонтаренко Андрій Миколайович
  • Савицький Сергій Миколайович


Постійна комісія районної ради
з питань молоді, освіти, культури, спорту, туризму, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, дитинства і сім`ї:

Голова комісії: Євсюкова Олена Володимирівна

Заступник голови комісії: 

Секретар комісії: Яковлєв Віталій Миколайович

Члени комісії:

  • Міщенко Євген Анатолійович
  • Пустовіт Тетяна Борисівна
  • Сугакова Любов Миколаївна
  • Замула Тетяна Іванівна