Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Довідки

До уваги! Відбудеться ІІІ Міжнародний Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»!

 2 грудня 2017 року відбудеться ІІІ Міжнародний Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest». Конкурс проходитиме у м. Київ у Колонній залі Київської міської державної адміністрації.

         Організатори заходу запрошують долучитися та взяти участь у заході усіх бажаючих, а саме: дитячі та молодіжні творчі об’єднання танцювального, пісенного спрямування та оригінального жанру.

         За додатковою інформацією Ви можете звернутись за телефонами: (044)-586-40-11; (067)-520-11-35 (Анастасія), офіційний сайт організаторів: http://www.perlyny.com.ua.

 

Щодо участі у конкурсі!

Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Сумській області проводиться підготовка до приватизації шляхом продажу на аукціоні об'єктів  дежавної власності разом із земельними ділянками, на яких розташовані об'єкти.

Докладніше (додаток 1, додаток 2)

 

До уваги! Оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголосило проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році.

Із детальною інформацією з питань проведення Конкурсу звертатися за телефонами: 044-303-99-16, 044-590-47-76, а також можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Мінрегіону за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/