Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ

Переглядів: 358

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, голови об’єднаних територіальних громад, депутати усіх рівнів!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування в Україні! Саме Вам територіальні громади довірили представляти їхню волю, захищати інтереси, відстоювати право жити в демократичній, правовій державі. Український народ зробив свій вибір на користь європейського вектора розвитку нашої держави, невід’ємною та необхідною складовою якого є ідея децентралізації влади, ефективного місцевого самоуправління та заможної самоврядної громади.

Органи самоврядування і виконавчої влади у тісній співпраці повинні сконцентрувати свої зусилля на розв’язанні соціальних та економічних проблем, вирішення котрих дасть змогу значно поліпшити добробут людей. А це можливо за однієї умови – дотримання принципів реального народовладдя, тобто – при спільній, ефективній роботі влади і громади. У взаємодії – сила депутатського корпусу!

Від усього серця бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, відстоює її потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної держави. Нехай цей урочистий день додасть усім Вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу. Будьте завжди з людьми і любіть нашу Тростянеччину!

 

« повернутися до списку новин