Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

вітання голови районної ради з днем соборності україни

Переглядів: 120

Шановні жителі району! Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з великим державним святом – Днем Соборності України!

Проголошений 22 січня 1919 року Акт злуки був знаковим кроком на шляху становлення України як незалежної і соборної держави. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, що ми дійсно соборна держава, народ якої у єдиному пориві здатен змінити свою долю і відстояти свою незалежність. Суть задекларованої ще у минулому столітті єдності український народ відчув лише нині, у час буремних випробувань. Адже на Майдані Незалежності під час Революції Гідності пліч — о — пліч стояли львівські студенти, донецькі шахтарі і черкаські хлібороби.

Порушення цілісності кордонів України та недоторканості її території, спричинені анексією Криму та фактичною окупацією частини Донецької й Луганської областей, значно посилюють вагу відзначення цього Дня, зумовлюють максимальне використання потужного консолідуючого потенціалу. Цей День за нинішніх умов – привід нагадати та наголосити, що Крим – Україна, і Донбас –це Україна, й наша держава не зупиниться, аж доки не поверне захоплені країною-агресором території.

Нехай державницька діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт нашої громади.

Намагаймося бути одним цілим у наших думках і діях в ім’я розвитку та процвітання неподільної та соборної України!

Від депутатського корпусу районної ради, від себе особисто зичу усім жителям району витривалості, сили духу, віри у власні сили! Нехай над нашими головами врешті буде мирне небо, а Україна переможе!

Слава Україні!

З повагою

голова районної ради

Андрій КОРЖ

« повернутися до списку новин