Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

НА МОСТОВОМУ ПЕРЕХОДІ У С.КЛИМЕНТОВЕ З 3 ПО 6 ТРАВНЯ РУХ ПОВНІСТЮ БУДЕ ЗАКРИТИЙ

Переглядів: 283

Служба автомобільних доріг у Сумській області повідомляє, що відновлені роботи по реконструкції мостового переходу через річку Ворскла у селі Климентове Охтирського району на 70 км автодороги Н-12 Суми-Полтава.

Роботи на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області проводить компанія "Сумимостобуд". Наразі тривають підготовчі роботи до монтажу допоміжної балки довжиною 53 метри , також змінюється периметр будівельного майданчика для улаштування відкосів. Невдовзі головний прольот мосту буде перекритий залізними фермами. Під час цього складного технологічного прооцесу рух через мостовий перехід буде повністю закритий з 3 по  6 травня, а рух здійснюватиметься в об'їзд. /new.ukravtodor.gov.ua/press/newsreg/vazhlyvo_rukh_cherez_mostovyi_perekhid_u_s_klymentove_bude_povnistiu_zakrytyi.html

Нагадаємо, що існуючий міст через р. Ворскла був збудований у 1964 році, довжина мосту - 171,65 м, габарит Г-7 м, ширина тротуарів на русловій прогоновій будові  - 0,85 м, на заплавних -0,65 м.

На першому етапі реконструкції передбачене спорудження нової частини мосту з габаритом проїзду 6 метрів для організації реверсивного руху автомобільного транспорту. На другому етапі передбачена заміна прогонових будов існуючої частини та об'єднання двох частин мосту в єдину конструкцію.

 

« повернутися до списку новин