Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Скликається 28(позачергова) сесія районної ради

Переглядів: 468

Відповідно до розпорядження голови Тростянецької районної ради від 24.11.2017 року №18 скликається 28 (позачергова) сесія районної ради. Пленарне засідання відбудеться 29 листопада 2017 року о 10-00 год. у залі засідань районної ради. Цього ж дня о 9-30 відбудеться президія районної ради.

Засідання постійних комісій: 

- з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища   27 листопада  2017 року о 10 - 00 годині;

- з питань промисловості, енергозбереження, підприємництва, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інвестиційної політики 27 листопада 2017 року о 14 - 00 годині;

 - з питань бюджету, фінансів, планування, соціально – економічного розвитку, управління комунальною власністю та торгівельно – побутового обслуговування населення   28 листопада  2017 року о 10 - 00 годині.

На розгляд сесії виносяться питання: 

1.

Про визнання повноважень депутатів Тростянецької районної ради сьомого скликання.

2.

Про безоплатну передачу бюджетних установ, закладів та майна зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.

3.

Про затвердження організаційної структури та чисельності працівників КЗ Тростянецької районної ради «Районний методичний центр».

4.

Про затвердження організаційної структури та чисельності працівників комунального закладу «Тростянецький районний будинок культури».

5.

Про внесення змін до районної програми соціального захисту  населення на 2017-2021 роки.

6.

Про внесення змін до районної Програми соціальної підтримки громадян за принципом «єдиного вікна» та виїзної роботи «мобільного соціального офісу» на 2016-2018 роки.

7.

Про внесення змін до рішення шостої сесії сьомого скликання Тростянецької районної  ради від 12.02.2016 «Про затвердження районної цільової програми розвитку цивільного  захисту на 2016-2018 роки».

8.

Про внесення змін до рішення Тростянецької районної ради від 23.12.2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».

9.

Про надання згоди на укладення договору оренди нежитлових приміщень по вул. Благовіщенська, 3 з відділом освіти Тростянецької РДА.

10.

Про надання згоди на укладення договору оренди нежитлового приміщення по вул. Благовіщенська, 3 з КЗ «Районний методичний центр».

11.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на передачу в оренду нежитлових приміщень загальною площею 24,1 м2 за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 10а.

12.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на передачу в оренду нежитлових приміщень загальною площею 31,4 м2 за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 55.

13.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на укладення договору оренди нежитлового приміщення по вул. Благовіщенська, 10а з Тростянецькою РДА.

14.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на передачу в оренду нежитлових приміщень загальною площею 57,5 м2 за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 10а.

15.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на передачу в оренду нежитлового приміщення загальною площею 4,0 м2  за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 10а.

16.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на передачу в оренду нежитлових приміщень загальною площею 47,3 м2 за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 55.

17.

Про передачу бібліотечних фондів.

18.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які  знаходяться на території  Тростянецького району  Сумської області.

19.

Про звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради щодо реформування лісової галузі.

20.

Різне.

На сесію районної ради запрошуються депутати Тростянецької районної ради, депутат Сумської обласної ради — представник Тростянецького району, голова та заступники голови Тростянецької районної державної адміністрації, начальники управлінь та відділів Тростянецької районної державної адміністрації,  міський та сільські голови, громадськість та представники засобів масової інформації. 

« повернутися до списку новин