Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Звернення голови Тростянецької районної ради з нагоди Дня Гідності та свободи

Переглядів: 487

Шановні жителі Тростянеччини!

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цей день об’єднав Помаранчеву Революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013-2014 років.

Саме цього дня ми вшановуємо патріотизм і мужність громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Сотня активістів Майдану віддали свої життя за кожного з нас. Та сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет, кордони продовжується. Від зовнішнього агресора нас захищають такі ж патріоти, які були на Майдані. За цю боротьбу заплачено страшну ціну: своє життя віддали громадяни України - наші земляки. Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати вічно, це Герої нашого часу.

Висловлюю велику вдячність тим, хто постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Низький уклін тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян.

Бажаю всім мирного неба над головою та віри у краще майбутнє нашої Ураїни!
Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою,

Голова районної ради

Андрій Корж

« повернутися до списку новин