Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Переглядів: 165

Дорогі жителі Тростянеччини!

20 лютого  День  вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні . Шість років відділяють нас від тих страшних лютневих подій, які назавжди ввійшли в історію України трагічними і кривавими сторінками. В пам’яті  назавжди закарбувалися  ті лютневі дні, коли гинула Небесна Сотня.

У час, коли всі так звикли до вдаваної стабільності та боялися її втратити, учасники Революції Гідності повстали проти цинічної системи брехні та фальші. На таке здатні тільки справжні герої. Вони не чекали, доки зміниться «хтось» чи «щось», не сподівалися на «когось», вони почали змінювати країну ціною власного життя. На шляху боротьби за демократичні цінності та європейські прагнення їх не зупинили ні кулі снайперів, ні гранати, ні людська жорстокість. За таку бажану свободу українському народу довелося заплатити кров’ю кращих своїх синів.

Сьогодні ми із жалем констатуємо, що боротьба на Майдані стала лише початком людських втрат. Багато наших мужніх співвітчизників вирушили на схід України, аби захистити Батьківщину від зовнішнього ворога.

У День вшанування світлої пам’яті  Героїв Небесної Сотні згадаймо всіх борців за нашу свободу. Сьогодні як ніколи раніше, ми маємо бути об’єднаними навколо спільних цінностей та ідеалів, вірити, що жертви були не марні і берегти пам’ять про тих, хто загинув, виборюючи для нас незалежність.

Слава живим героям і світла пам'ять тим, хто відійшов у вічність!

З повагою голова районної ради

Андрій КОРЖ

 

« повернутися до списку новин