Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

вітання голови районної ради з днем соборності україни

Переглядів: 331

                            Шановні жителі Тростянецького району!

Від щирого серця вітаю вас із Днем Соборності України, який відзначається з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західно - Української Народної Республіки. Український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про безпечне, гідне і процвітаюче життя людей, як належить великій європейській нації. Цей день ще раз перекидає міст між минулим і сьогоденням України, стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність,  демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації.

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров'ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети - побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. День Соборності України засвідчує, що сила держави в єдності українських земель, лише разом ми досягнемо мети – розбудуємо економічно й духовно багату, вільну демократичну державу.

Сердечно бажаю вам, шановні земляки, міцного здоров’я, мирного неба, щастя, достатків, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!  

З повагою

голова районної ради

Андрій Корж

« повернутися до списку новин