Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Година пам’яті від районної дитячої бібліотеки

Переглядів: 569

22 вересня щорічно відзначається День партизанської слави України.  Районна бібліотека для дітей долучилася до вшанування пам’яті партизан та підпільників Другої світової війни, провівши годину пам’яті «Уклін бійцям невидимого фронту» для учнів 5-го класу спеціалізованої школи №1.

У ході проведення заходу присутні поринули в ті далекі воєнні часи, подивилися кадри воєнної хроніки, прослухали партизанські пісні та вірші.  Діти з цікавістю переглянули документальну стрічку «Незламний фронт відваги і доблесті» та презентацію «22 вересня-День партизанської слави».

Гостя заходу  молодший науковий співробітник районного краєзнавчого музею Ольга Кимівна Сайко розповіла, що партизани і підпільники відіграли значну роль у здобутті перемоги над ворогом. Вони, без перебільшення, були ще одним фронтом у тилу ворога. Свій внесок у боротьбу з ворогом внесли і підпільники Тростянеччини. Багато нового і цікавого про земляків-героїв  дізналися школярі з розповіді Ольги Кимівни.

У читальній залі для дітей була організована книжкова виставка-спогад «Народ пам’ятає, народ славить». На ній була  представлена підбірка книг та періодичних видань, в яких висвітлюється становлення і розвиток партизанського руху 1941-1945 років в Україні.

« повернутися до списку новин