Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Вечір «джазу» у районній дитячій музичній школі

Переглядів: 428

Конкурсна діяльність дає дітям підгрунтя  для творчості, можливість розкрити себе на повну силу, а також є доброю підготовкою до регіональних та обласних конкурсів. Цікавим та корисним для розвитку юних музикантів Тростянецької районної дитячої музичної школи пройшов  конкурс на краще виконання джазових творів серед  учнів духових та ударних інструментів оркестрового відділу.

Юні музиканти, які навчаються грі на саксофоні, тромбоні, тенорі, трубі та ударній установці, учні 1 - 5 класів, із задоволенням пірнали в світ яскравого, неординарного стилю «джаз». На сцені лунали твори таких відомих композиторів, як І. Дунаєвський, К. Дебюссі, Д. Рає, Б. Карлтон, Д. Гюльєн, Н. Делло-Джойо. Виконання проходило під сучасні фонограми та в супроводі фортепіано. Учнів - конкурсантів підготували справжні фахівці - викладачі школи І. І. Маснуха і  Ю. В. Сосєдко та  концертмейстер О. Ю. Кварта.

Журі прослухали та обговорили конкурсні виступи, відзначили високий виконавський рівень конкурсантів і визначили переможців.

Грамотами нагороджені: 1 місце – Дмитро Мельник ( 3 кл.), який вразив слухачів відчуттям стилю та м`якістю виконання (викладач Ю. В. Сосєдко),  2 місце – Максим Хоменко (4 кл.), яскрава та технічна гра учня викликала емоційне задоволення та гарний настрій (викладач І. І. Маснуха) та  3 місце – Олександра Груздо (3 кл.) елегантний та зворушливий тембр її саксофону відгукнувся в серці кожного присутнього (викладач І. І. Маснуха).

Як підсумок самого конкурсу можна сказати лише те, що всі присутні отримали  задоволення від виступів юних музикантів та гарний настрій. Вечір «джазу» завершився бурхливими оплесками.

« повернутися до списку новин