Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

СКЛИКАЄТЬСЯ 48 (ПОЗАЧЕРГОВА) СЕСІЯ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 209

Відповідно до розпорядження голови Тростянецької районної ради від 27.01.2020 року скликається 48 (позачергова) сесія Тростянецької районної ради.

Пленарне засідання відбудеться 31 січня 2020 року о 10-00 год. у залі засідань районної ради. Цього ж дня о 9-45 год. відбудеться президія районної ради.

Засідання постійних комісій відбудуться в депутатській кімнаті районної ради:

-   з  питань бюджету, фінансів, планування, соціально – економічного розвитку, управління комунальною власністю та торгівельно – побутового обслуговування населення 30 січня 2020 року о 10 - 00 годині;

- з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, територіального устрою, інформаційної політики та зв’язків із громадськістю  31 січня  2020 року о 09 - 00 годині;

- з  питань молоді, освіти, культури, спорту, туризму,  соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, дитинства і сім’ї  31 січня  2020 року о 09 - 15 годині.

На розгляд сесії виносяться питання: 

1.

Про організацію харчування учнів 1-11 класів, вихованців дошкільних груп  закладів загальної середньої освіти Тростянецького району у 2020 році.

2.

Про внесення змін до рішення сорок другої сесії сьомого скликання Тростянецької районної ради від 17.05.2019 «Про районну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019 – 2021 роки».

3.

Про внесення змін до районної програми «Попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціального захисту дітей на 2017-2020 роки».

4.

Про внесення змін до районної програми відшкодування вартості пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним та залізничним транспортом на маршрутах загального користування у приміському сполученні в Тростянецькому районі на 2016 – 2020 роки.

5.

Про укладення договору оренди нежитлових приміщень по вул. Благовіщенська, 3 з Тростянецькою РДА.

6.

Про надання згоди на продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень з фінансовим відділом Тростянецької РДА.

7.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на укладення договору оренди нежитлового приміщення по вул. Миру,2 з Тростянецькою РДА Сумської області.

8.

Про виконання районної Програми з ремонту об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району  на 2019 рік.

9.

Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради.

10.

Різне.

На сесію запрошуються депутати Тростянецької районної ради, депутат  Сумської обласної ради – представник Тростянецького району, голова Тростянецької райдержадміністрації, заступник голови Тростянецької райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів Тростянецької райдержадміністрації, міський та сільські голови, громадськість, представники засобів масової інформації.

« повернутися до списку новин