Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

На Тростянеччині відсвяткували День Європи

Переглядів: 304

11 травня у Тростянці відзначили День Європи та ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України. Цього дня біля адміністративної будівлі Тростянецької районної ради та районної державної адміністрації відбулися урочистості. В рамках заходуурочисто підняли прапори України та Європейського Союзу. 

В урочистому зібранні взяли участь керівництво району та міста, представники державних  установ та закладів, підприємств і організацій міста та району, громадськість.

До присутніх на заході зверталися голова Тростянецької районної державної адміністрації Дмитро Назаренко, заступник голови Тростянецької районної ради Олексій Котко, міський голова Юрій Бова, представник від молоді Тростянеччини, учениця 11 класу спеціалізованої школи №3, відмінник навчання, багаторазова учасниця олімпіад і конкурсів Анастасія Лучанінова, голова громадської організації «Спілка ветеранів АТО» в Тростянецькому районі Сергій Самойленко, голова Сумської української республіканської партії Микола Бабич.

Під час урочистостей розповідали про історію відзначення Дня Європи в Україні. А також зазначалося, що сьогодні Україна та Європейський Союз зробили значний політичний та юридичний крок, який наближає українських громадян до цінностей найбільш заможних і демократичних країн Європи.

 

« повернутися до списку новин