Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

СКЛИКАЄТЬСЯ 35 СЕСІЯ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 409

Відповідно до розпорядження голови Тростянецької районної ради від 10.09.2018 року №27 скликається 35 сесія районної ради. Пенарне засідання відбудеться 21 вересня 2018 року о 10-00 год. у залі засідань районної ради. Цього ж дня о 9-30 відбудеться президія районної ради.

Засідання постійних комісій: 

- з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища   17 вересня 2018 року о 09 - 00 годині;

- з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, територіального устрою, інформаційної політики та зв’язків із громадськістю    17 вересня 2018 року о 10 - 00 годині;

- з питань молоді, освіти, культури, спорту, туризму,  соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, дитинства і сім’ї  19 вересня 2018 року о 09 - 00 годині;

- з питань бюджету, фінансів, планування, соціально – економічного розвитку, управління комунальною власністю та торгівельно – побутового обслуговування населення   19 вересня  2018 року о 10 - 00 годині.

На розгляд сесії виносяться питання: 

1.

Про затвердження звіту  про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.

2.

Про внесення змін до районної  програми відшкодування вартості пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним та залізничним транспортом на маршрутах загального  користування у приміському сполученні  в Тростянецькому районі на 2016-2020 роки.

3.

Про внесення змін до районної Програми соціальної підтримки громадян за принципом «єдиного вікна» та виїзної роботи «мобільного соціального офісу» на 2016-2018 роки.

4.

Про внесення змін до районної  програми соціального захисту  населення на 2017-2021 роки.

5.

Про внесення змін до рішення тридцятої сесії сьомого скликання Тростянецької районної ради від 22.12.2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

6.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на продовження  терміну дії договору оренди нежитлових приміщень по вул. Благовіщенська, 10а з КУ Тростянецької міської ради «Тростянецький  трудовий архів».

7.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на передачу в оренду нежитлових приміщень загальною площею 47,3 м2 за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 55.

8.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень по вул. К.Скрябіна, 4 з Тростянецьким районним військовим комісаріатом.

9.

Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності територіальної громади Дернівської  сільської ради.

10.

Про внесення змін до районної Програми з ремонту об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста  Тростянецького району на 2018 рік.

11.

Про призначення Овчаренка Р.В. на посаду директора КП Тростянецької районної ради «Райкомунгосп».

12.

Про надання згоди на передачу шкільного автобуса в безоплатне користування.

13.

Про реформування друкованого засобу масової інформації  газети «Новини Тростянеччини» та редакції – КП «Редакція районної газети «Новини Тростянеччини», співзасновником (засновником) яких є Тростянецька районна рада.

14.

Про надання згоди на передачу в безоплатне користування комп’ютерної техніки.

15.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  земель сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) розташованої за межами населеного пункту на території Тростянецького району Сумської області.

16.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які  знаходяться на території Тростянецького району  Сумської області.

17.

Різне.

На сесію запрошуються депутати Тростянецької районної ради, депутат  Сумської обласної ради – представник Тростянецького району, голова Тростянецької райдержадміністрації, заступник голови Тростянецької райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації,  міський та сільські голови, представників засобів масової інформації.

« повернутися до списку новин