Тростянецька районна рада

СКЛИКАЄТЬСЯ 51 СЕСІЯ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 124

Відповідно до розпорядження голови Тростянецької районної ради від 18.09.2020 року №15 "Про внесення змін до розпорядження голови Тростянецької районної ради №13 від 31.08.2020 року "Про скликання 51 сесії районної ради сьомого скликання" скликається 51 сесія Тростянецької районної ради.

Пленарне засідання відбудеться 02 жовтня  2020 року о 10-00 год. у залі засідань районної ради. Цього ж дня о 9-45 год. відбудеться президія районної ради.

Засідання постійних комісій відбудуться в депутатській кімнаті районної ради:

- з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, територіального устрою, інформаційної політики та зв’язків із громадськістю  30 вересня 2020 року о 09 - 00 годині;

- з  питань бюджету, фінансів, планування, соціально – економічного розвитку, управління комунальною власністю та торгівельно – побутового обслуговування населення   01  жовтня  2020 року о 10 - 00 годині.

Відповідно до розпорядження доповнено порядок денний сесії наступними питаннями:

1.

Про надання згоди на продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень по вул. Миру, 9а з управлінням Державної судової адміністрації України в Сумській області.

2.

Про надання згоди на продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень по вул. Л.Татаренко, 4 з державним підприємством «Центр державного земельного кадастру».

3.

Про надання згоди на продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень по вул. Благовіщенська, 10а з КУ Тростянецької міської ради «Тростянецький трудовий архів».

4.

Про організацію харчування учнів 1-11 класів, вихованців дошкільних груп  закладів загальної середньої освіти Тростянецького району у 2020 році.

5.

Про надання згоди на передачу в оренду та включення до Переліку першого типу об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних  громад сіл та міста Тростянецького району.

              Також з порядку денного виключено питання:

1.

Про затвердження Переліку першого типу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району для передачі в оренду на аукціоні.

На сесію запрошуються  депутати Тростянецької районної ради, голова Тростянецької райдержадміністрації, заступник голови Тростянецької райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів Тростянецької райдержадміністрації, міський та сільські голи, представники засобів масової інформації.« повернутися до списку новин