Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Депутати Тростянеччини вдало виступили на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Сумської області

Переглядів: 385

Вчора, 12 травня, завершилася Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд депутатів Сумської області. Протягом двох днів, у  спортивному комплексі Сумського державного університету, депутати всіх рівнів змагалися за першість.Цього року у спортивному заході взяли участь 18 команд. Спортсмени-депутати змагалися з наступних видів спорту: шахи, шашки, настільний теніс, фут зал та волейбол.

Змагання між командами були досить напруженими і цікавими, кожна з них прагнула перемогти. Напруженою боротьба була з фут залу та волейболу. У змаганнях з настільного тенісу Тростянецька команда, як серед жінок, так і серед чоловіків посіла п’яте місце. Активну участь у спортивному заході приймали й представники Боромлянської об’єднаної територіальної громади. Депутат об’єднаної громади Тетяна Різник та голова Василь Романіка змагалися у грі з шахмат.Слід відзначити виступи представників нашої збірної команди, а саме Олексія Котка – заступника голови районної ради, який посів друге місце в особистому заліку у змаганнях з шашок серед чоловіків та Юлії Кулібаби – депутата Білківської сільської ради, яка принесла команді п’яте місце в особистому заліку у змаганнях з шашок серед жінок. За підсумками змагань з п'яти видів спорту, п’яте загально-командне місце зайняла команда Тростянецького району. 

Дякуємо всім членам збірної команди Тростянецького району за активну участь у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Сумської області та популяризацію фізичної культури, спорту і здорового способу життя.

« повернутися до списку новин