Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Звернення голови районної ради

Переглядів: 249

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

    26 квітня 1986 року в історії України позначено чорною міткою. Саме того дня сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції.

   Чорнобильська трагедія торкнулася кожного з нас. Адже якби не вона, то не було б стільки скалічених доль і хвороб. А якби не люди, які пожертвували собою, щоб ліквідувати наслідки аварії, то не було б і всіх нас.

    Чорнобиль був, є і буде, а тому згадувати про нього потрібно не лише раз на рік, а робити це постійно. Бо, щоб там не було, але всі ми маємо пряме відношення до трагедії. І відлуння Чорнобильських дзвонів буде чути ще не одне покоління.

    Чорнобиль – це не лише велика трагедія , а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших громадян. Завдяки самопожертві ліквідаторів аварія стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, ви виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

   Час не загоїть чорнобильських ран, не зітре у пам’яті важкі і героїчні події, імена мужніх добровольців, які тієї квітучої весни відправились назустріч невідомій небезпеці, виявляючи жертовність, великий патріотизм, зупиняючи ядерну катастрофу.

   Ваш подвиг назавжди занесений до літопису людської мужності та навічно залишиться у пам’яті українського народу.

   Бажаю всім Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту Вам і Вашим близьким.

З повагою, голова районної ради

Андрій Корж

« повернутися до списку новин