Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Нарада з керівниками комунальних установ

Переглядів: 324

15 серпня у Тростянецькій районній раді відбулася нарада з керівниками комунальних установ району. Вів засідання очільник районного депутатського корпусу Андрій Корж. Також у роботі наради взяв участь заступник голови ради Олексій Котко.

Основним питанням засідання було діяльність комунальних установ, закладів, підприємства та організацій, які фінансуються за рахунок районного бюджету при умові створення Тростянецької об’єднаної територіальної громади.

Андрій Володимирович пояснив, що дане питання виникло у зв’язку із прийняттям рішення про об’єднання в територіальну громаду м. Тростянця з Кам’янською та Зарічненською сільськими радами. Які саме комунальні об’єкти будуть передані до майбутньої об’єднаної територіальної громади, а які залишаться у районі, ще не вирішено. Питання залишається відкритим. Тому очільник ради дав доручення керівникам комунальних закладів району прорахувати потребу в коштах на утримання закладів, що фінансуються з районного бюджету на 2018 рік та людських ресурсів, що будуть виконувати покладені на них функції.

  

« повернутися до списку новин