Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

СКЛИКАЄТЬСЯ 38 (ПОЗАЧЕРГОВА) СЕСІЯ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 370

Відповідно до розпорядження голови Тростянецької районної ради від 10.12.2018 року № 36 скликається 38 (позачергова) сесія районної ради. Пенарне засідання відбудеться 12 грудня 2018 року о 10-00 год. у залі засідань районної ради. Цього ж дня о 9-45 год. відбудеться президія районної ради.

Засідання постійних комісій відбудеться:

- з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища   11 грудня 2018 року о 09 - 00 годині;

- з питань бюджету, фінансів, планування, соціально – економічного розвитку, управління комунальною власністю та торгівельно – побутового обслуговування населення  11 грудня 2018 року о 10 - 00 годині.

На розгляд сесії виносяться питання: 

1.

Про внесення змін до програми підтримки громадських організацій Тростянецького району на 2016-2018 роки.

2.

Про внесення змін до районної Програми соціальної підтримки громадян за принципом «єдиного вікна» та виїзної роботи «мобільного соціального офісу» на 2016-2018 роки.

3.

Про внесення змін до районної програми «Попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціального захисту дітей на 2017-2020 роки».

4.

Про внесення змін до рішення тридцятої сесії сьомого скликання Тростянецької районної ради від 22.12.2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

5.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на укладення договору оренди нежитлових приміщень по вул. Миру, 2 з Управлінням соціального захисту населення Тростянецької РДА.

6.

Про надання згоди на безоплатну передачу нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Тростянець, вул. Миру 9-а, у державну власність. 

7.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на укладення договору оренди гаража по вул. Миру, 4б з Управлінням соціального захисту населення Тростянецької РДА.

8.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на продовження  терміну дії договору оренди нежитлових приміщень по вул. Благовіщенська, 10а з КУ Тростянецької міської ради «Тростянецький  трудовий архів».

9.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп на продовження терміну дії договору оренди частини гаража зі службою у справах дітей Тростянецької  РДА.

10.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп на продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень зі службою у справах дітей Тростянецької  РДА.

11.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп на продовження терміну дії договору оренди гаражів з відділом освіти Тростянецької РДА.

12.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп на продовження терміну дії договору оренди гаража з КЗ «Районний методичний центр».

13.

Про надання згоди на  продовження терміну дії договору позички транспорту засобу.

14.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок  земель сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) розташованих за межами населених пунктів на території Тростянецького району Сумської області.

15.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які  знаходяться на території Тростянецького району  Сумської області.

16.

Різне.

На сесію запрошуються депутати Тростянецької районної ради, депутат  Сумської обласної ради – представник Тростянецького району, голова Тростянецької райдержадміністрації, заступник голови Тростянецької райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації,  представників засобів масової інформації.

« повернутися до списку новин