Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Вітання голови районної ради з Останнім дзвоником

Переглядів: 498

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Прийміть сердечні поздоровлення зі святом Останнього дзвоника і закінченням навчального року, святом прощання зі школою! 

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Останній дзвоник - визначний день у житті кожного школяра. У цей день учні підводять підсумки навчального року, а отже сьогодні ми маємо ще одну нагоду подякувати вчителям за самовіддану, натхненну працю, за терпіння і віру, за любов до своїх вихованців.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Свято останнього дзвоника – одне з найбільш пам’ятних у житті. Звісно, ви чутимете його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для вас, особисто для вас, він пролунає сьогодні востаннє. Минуть роки, але ви пам’ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи – вимогливих і по-материнськи – турботливих. Вони навчали вас любити наше неповторне місто, рідну країну. По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя. Вони раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку.

Зараз ви долаєте перше справжнє випробування – зовнішнє незалежне оцінювання. Зичу вам пройти його успішно і зробити правильний вибір для подальшого навчання і самореалізації.

Останній дзвоник – це подія державного значення. Адже майбутнє України ми, щонайперше, пов’язуємо з розвитком освіти. Від того, яким увіллється у виробничий, творчий процес молоде покоління, вирішальною мірою залежатиме і доля кожного юнака і дівчини, і доля країни. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.  Велика подяка та низький уклін педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!
 

З повагою

голова районної ради

Андрій Корж

« повернутися до списку новин