Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Краєзнавчий музей, як об’єкт краєзнавчо-туристичної діяльності

Переглядів: 404

Скарбницею культурної та історичної спадщини нашого міста є краєзнавчий музей. Саме тут дбайливо збирають, вивчають та  експонують першоджерела, що пов’язані з історичним минулим і розвитком Тростянеччини. З початком весни в залах Тростянецького районного краєзнавчого  музею знову стало людно. На цей час тут побували вже близько 2000 чоловік.

Серед відвідувачів закладу були і гості з Сирії, Польщі, Америки. Всі вони ознайомилися з історією нашого краю та представленими експонатами.   Так, Роджер Екман (штат Орегон) кілька годин  уважно оглядав експозиції  та слухав екскурсовода. «Я дуже вражений  якістю і різноманіттям артефактів цього маленького, але дуже гарного музею… Я хотів би провести тут якомога більше часу» - написав він в журналі відгуків.

А в один із теплих сонячних ранків до музею завітали дві молоді  родини з  далекої Індії!  Гуляючи парком, вони випадково зайшли і сюди. Іноземців здивувало, що у такому маленькому містечку є подібний заклад. З великою цікавістю та захопленням  вони оглядали музейні зали, обговорювали експонати та фотографувалися. «Дуже добре. Дуже цікаво, - постійно повторював один із чоловіків, переходячи із залу в зал.  - В Києві великі музеї,  а ваш маленький, але також цікавий та багатий. Розкажу друзям», - сказав  він на прощання.

« повернутися до списку новин