Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

У Тростянецьких школах пролунав останній дзвоник

Переглядів: 439

26 травня у школах Тростянецького району пройшли урочисті заходи з нагоди святкування «Останнього дзвоника». Учням він оголосив про початок літніх канікул, а от випускникам – про старт дорослого життя. 

Із цією подією учнів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 щирими та теплими словами вітали голова Тростянецької районної ради Андрій Корж, голова Тростянецької районної державної адміністрації Дмитро Назаренко, секретар міської ради Аліна Шацька та начальник відділу освіти Тростянецької райдержадміністрації Павло Роженко.

Очільники району Андій Володимирович та Дмитро Юрійович звернулися до присутніх із побажаннями добра, миру, злагоди та вручили подарунки: новий автобус та інтерактивне обладнання для навчання за програмою «Інтелект України».

Від імені районної ради вітали й учнів спеціалізованих шкіл І-ІІІ ступенів №4 та №3 заступник голови районної ради Олексій Котко та керуюча справами виконавчого апарату районної ради Олена Холодова.

Цього дня пролунало чимало добрих слів від учителів, батьків та гостей на адресу учнів та випускників Тростянеччини. У ході урочистих лінійок, кращі учні та вчителі були відзначені грамотами та подяками, а  спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 була визнана кращою школою Тростянецького району у 2017 році. За традицією по завершенню свята у кожній школі району пролунав останній дзвоник, який закликав усіх на останній урок цього навчального року.

 

« повернутися до списку новин