Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Тростянчани відзначили День міста!

Переглядів: 365

Протягом двох днів - 9 та 10 вересня тростянчани відзначали День міста. Цього року Тростянцю виповнилося 357-й День народження. Із цієї нагоди жителів міста вітали голова Тростянецької районної ради Андрій Корж, голова Тростянецької районної державної адміністрації Дмитро Назаренко, міський голова Юрій Бова, заступник голови районної ради Олексій Котко, гості із міст-партнерів - з Польщі та Чехії та інші.

У ці дні на адресу тростянчан лунало багато теплих слів та вітань, а також у ході урочистостей керівниками було відзначено кращих із кращих грамотами та почесними відзнаками.

Програма Дня міста була насиченою та різножанровою. Розпочалося свято 9 вересня із молебеня за Тростянець у Вознесенському храмі. Протягом дня проходили спортивні змагання, розважальна програма для дітлахів, урочиста хода, конкурс Міс Тростянець. А завершився перший день святкування Дня міста концертом та святковим салютом.

10 вересня продовжилося святкування Дня міста  «Святом спорту». Цього дня урочисто відкрили оновлений стадіон ім. В. П. Куца, де й пройшли святкові заходи. Зокрема, відбувся матч ФК «Легенди футболу» - ФК «Тростянець». Також у ході заходи пройшли показові виступи з панкратіону, самбо, боксу, дзюдо та футболу. Свято було насиченим та цікавим.

« повернутися до списку новин