Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Постійні комісії розглянули проекти рішень

Переглядів: 482

Сьогодні відбулися засідання постійних комісій районної ради: з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища; з питань промисловості, енергозбереження, підприємництва, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інвестиційної політики.

Участь у роботі засідань взяли члени постійних комісій, заступник голови районної ради Олексій Котко, керуюча справами виконавчого апарату ради Олена Холодова, доповідачі питань порядку денного та інші.

На порядок денний комісії з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища було винесено питання про затвердження програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Тростянецького району на період до 2020 року. А комісія з питань промисловості, енергозбереження, підприємництва, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інвестиційної політики розглянула питання щодо внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Тростянецькому районі на 2017-2018 роки. Також обидві комісії розглянули програму економічного і соціального розвитку Тростянецького району на 2018 рік. За результатами засідань проекти рішень були погоджені до розгляду на пленарному засіданні сесії.

 

« повернутися до списку новин