Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету

Переглядів: 438

Сьогодні в депутатській кімнаті районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально – економічного розвитку, управління комунальною власністю та торгівельно – побутового обслуговування населення.  

У роботі комісії взяли участь Андрій Корж – голова районної ради, Олег Сипко – виконуючий обов’язки голови Тростянецької районної державної адміністрації, депутати районної ради Ігор Яценко – голова комісії, Юрій Слабоспицький - заступник голови комісії, Тамара Фрик – секретар комісії, Олександр Олійник та Олександр Липченко – члени комісії.

Депутати розглянули та погодили проект розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» відповідно до якого направлено субвенцію сільських рад у сумі 190 380 гривень на утримання закладів первинної медицини до Тростянецької об’єднаної територіальної громади.

Також присутні обговорили питання подальшого фінансування Тростянецької центральної районної лікарні з районного, міського  та сільських бюджетів.

« повернутися до списку новин