Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Відбулася позачергова сесія районної ради

Переглядів: 346

Сьогодні, 25 травня, відбулося пленарне засідання двадцять другої (позачергової) сесії VII скликання Тростянецької районної ради.  У її роботі взяли участь 23 депутати. Вів засідання голова районної ради Андрій Корж.

Також на засіданні були присутні голова райдержадміністрації, представники районної ради, засобів масової інформації, керівники підприємств та установ району, доповідачі питань порядку денного.

На розгляд депутатів було винесено 10 проектів рішень, які  відповідно  до  Регламенту  районної  ради  попередньо  були  розглянуті  на  засіданні президії та  постійних  комісіях ради.

Рішеннями цієї сесії затверджено: внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; внесення змін до районних програм, майнові і земельні питання. Також сьогодні депутати затвердили призначення Сергія Крюкова на посаду директора КЗ «Тростянецький районний будинок культури» Тростянецької районної ради та Людмилу Єфремову на посаду директора КЗ «Тростянецька центральна районна бібліотека» Тростянецької районної ради. Очільник ради привітав керівників та побажав успіхів у професійній діяльності.

Сесія пройшла злагоджено та результативно. За підсумками своєї роботи районні обранці ухвалили всі рішення, які виносилися на розгляд даного засідання.

« повернутися до списку новин