Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Привітали ювіляра

Переглядів: 330

Чи замислювалися Ви коли-небудь, як важливий спорт в житті людини? Кожен бачить цю роль по-різному. Деякі досить прохолодно ставляться до спорту і всього, що з ним пов'язано. Інші взагалі вважають спорт марною тратою часу. Але є категорія людей, що бачать сенс у спорті і їх, на щастя, більше всіх інших.

Причому кожен з них по-різному ставиться до спорту: хтось любить спостерігати за ним по телевізору, хтось просто не дуже серйозно займається яким-небудь видом спорту або загальнофізичними вправами, на регулярній основі. Ну а є категорія людей, для яких спорт – це засіб їх існування. До числа останніх відносяться діючі спортсмени, тренери, керівники спортивних організацій…

Саме сьогодні 70 - річний ювілей відзначає Микола Голубничий - голова громадської організації «Тростянецька районна організація ВФСТ «Колос» АПК України», якого в Тростянецькому районі та за його межами знають, як людину, що 40 років свого життя присвятила розвитку спорту у Тростянецькому районі, зокрема в сільській місцевості.  Завдяки його умілим організаторським здібностям наші спортсмени завжди здобувають найвищі результати на спортивних майданчиках обласних та республіканських змагань.  Микола Олексійович завжди вимогливий  до себе та своїх спортсменів, ставить за мету досягати найвищих результатів прославляючи, наш край на спортивних змаганнях.

З визначною подією у житті ювіляра привітали голова Тростянецької районної ради Андрій Корж, голова Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко, заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Аліна Шацька. Всі вони побажали йому міцного здоров’я, не зупинятися на досягнутому, продовжувати свою відповідальну справу у вихованні нових чемпіонів.

« повернутися до списку новин