Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Скликається 22 (позачергова) сесія районної ради

Переглядів: 315

Відповідно до розпорядження голови Тростянецької районної ради від 23.05.2017 року № 5 скликається 22 (позачергова) сесія районної ради. Пленарне засідання відбудеться 25 травня 2017 року о 10-00 год. у залі засідань районної ради. Цього ж дня о 9-00 відбудеться президія районної ради.

Засідання постійних комісій: 

-  з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища 24 травня 2017 року о 09-00 годині;

- з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, територіального устрою, інформаційної політики та зв’язків із громадськістю  24 травня 2017 року о 09 - 30 годині;

      - з питань молоді, освіти, культури, спорту, туризму,  соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, дитинства і сім’ї  24 травня 2017 року о 10 - 00 годині;

     - з питань бюджету, фінансів, планування, соціально – економічного розвитку, управління комунальною власністю та торгівельно – побутового обслуговування населення   24 травня 2017 року о 14 - 00 годині.

На розгляд сесії виносяться питання: 

1.

Про внесення змін до районної програми відшкодування вартості  пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним та залізничним транспортом на маршрутах загального користування у приміському сполученні  в Тростянецькому районі на 2016-2017 роки.

2.

Про внесення змін до рішення Тростянецької районної ради від 23.12.2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».

3.

Про внесення змін до рішення районної ради від 09.12.2016 року «Про створення комунального закладу Тростянецької районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги Тростянецького району».

4.

Про надання згоди на списання з балансу основних засобів КЗ «Тростянецька ЦРЛ» медичного обладнання.

5.

Про надання згоди на передачу в суборенду нежитлового приміщення за адресою  м. Тростянець, вул. Нескучанська, 7.

6.

Про призначення Крюкова С.О. на посаду директора КЗ «Тростянецький районний будинок культури» Тростянецької районної ради Сумської області.

7.

Про призначення Єфремової Л.М. на посаду директора КЗ «Тростянецька центральна районна бібліотека» Тростянецької районної ради Сумської області.

8.

Про внесення змін до Регламенту роботи Тростянецької районної ради сьомого скликання.

9.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду ТОВ «Агрофірма «Семереньки» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Боромлянської сільської  ради Тростянецького району  Сумської області.

10.

Різне.

На сесію районної ради запрошуються депутати Тростянецької районної ради, депутат Сумської обласної ради — представник Тростянецького району, голова та заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації, начальники управлінь та відділів Тростянецької районної державної адміністрації, Тростянецький міський голова та сільські голови Тростянецького району, громадськість та представники засобів масової інформації. 

 

« повернутися до списку новин