Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Відбулося чергове засідання сесії районної ради

Переглядів: 321

21 липня 2017 року відбулося двадцять четверте засідання сесії VII скликання районної ради. У сесійній залі зареєструвалося 22 депутати. Пленарне засідання вів голова районної ради Андрій Корж. Передували сесії засідання постійних комісій та президії районної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

На засіданні були присутні депутати районної ради, голови місцевих рад, представники правоохоронних органів, представники районної ради, керівники підприємств та установ району, представники засобів масової інформації, громадськість. Всього на сесії було розглянуто 16 питань.

У ході пленарного засідання затвердили районну цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017 – 2018 роки; внесли зміни до районних програм; затвердили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року; внесли зміни до рішення Тростянецької районної ради від 23.12.2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік»; розглянули технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель, ряд майнових питань та інші.

У результаті роботи двадцять четвертої сесії районної ради було прийнято позитивні рішення по кожному питанню порядку денного.

« повернутися до списку новин