Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

На Тростянеччині проведено семінар щодо запобігання і протидії корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування

Переглядів: 407

Сьогодні, 22 червня, у залі засідань Тростянецької районної ради відбувся виїзний постійно діючий семінар «Запобігання і протидія корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування».

Відкрив засідання перший заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко. У роботі семінару взяли участь: працівники Тростянецької районної ради та Тростянецької районної державної адміністрації, представники місцевих рад, підприємств, установ та організацій району.

Подолання корупції має велике суспільне значення і є на сьогодні одним із найважливіших завдань держави. Українське антикорупційне законодавство зробило значний крок уперед, розглядаючи запобігання і протидію корупції як один із основних напрямів боротьби зі злочинністю в цілому й запроваджуючи кримінальну відповідальність за злочини пов’язані з корупцією. Тому такі заходи проводяться з метою фахової підготовки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування для підвищення рівня їх професійної компетенції, базових знань та вмінь необхідних для ефективного вирішення завдань управлінської діяльності щодо попередження проявів корупції в органах влади.

На семінарі були висвітлені питання про обмеження при проходженні державної служби, правила етичної поведінки, відповідальність за корупційні правопорушення та інше.

Семінар проходив у формі активного діалогу. На всі запитання присутнім доповідачами надано вичерпні відповіді.

« повернутися до списку новин