Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 29 (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 570

У п’ятницю, 15 грудня, відбулася позачергова двадцять девята сесія Тростянецької районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Андрій Корж. У роботі пленарного засідання взяли участь двадцять шість депутатів районної ради.

У ході пленарного засідання було розглянуто 10 питань порядку денного, які були попередньо детально опрацьовані на постійних комісіях та президії районної ради. А саме:

-

про безоплатну передачу КЗ «Тростянецька центральна районна лікарня» зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.

-.

про безоплатну передачу КЗ «Тростянецька центральна районна бібліотека» зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.

-

про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади з балансу КЗ «Райониий методичний центр».

-

про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади з балансу КП «Райкомунгосп».

-

про внесення змін до рішення одинадцятої сесії Тростянецької районної ради сьомого скликання від 10.06.2016 року «Про затвердження комплексної районної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки».

-

про внесення змін до рішення Тростянецької районної ради від 23.12.2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».

-

про надання згоди на передачу автомобіля у безоплатне користування.

-

про надання згоди КП «Райкомунгосп» на продовження терміну дії договору оренди  нежитлового приміщення-гаража по вул. Вознесенська, 53в з КЗ «Районний методичний центр».

-

про надання згоди КП «Райкомунгосп» на укладення договору оренди нежитлових приміщень – гаражів по вул. Вознесенська, 53в з відділом освіти Тростянецької РДА.

-

про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться на території  Тростянецького району  Сумської області.

У результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного.

« повернутися до списку новин