Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Голова районної ради привітав вихователів та працівників дошкільної освіти району

Переглядів: 340

Вчора з нагоди святкування  професійного свята – Всеукраїнського Дня дошкілля, голова районної ради Андрій Корж привітав присутніх на урочистостях вихователів та працівників дошкільної освіти району з їхнім святом.

        У своєму виступі він зокрема зазначив, що: «Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину. Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи».

Також очільник депутатського корпусу  нагородив грамотами Тростянецької районної ради Побац Альону Янівну – завідувача ДНЗ «Калинка»; Чернову Тетяну Миколаївну – вихователя ДНЗ «Ромашка»; Максименко Тетяну Валеріївну – вихователя ДНЗ «Білочка»; Вайнагій Світлану Василівну – вихователя ДНЗ «Веселка»; Золотухіну Ірину Володимирівну – вихователя ДНЗ «Казка».

Наприкінці свого вітального слова Андрій Корж побажав присутнім міцного здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.

« повернутися до списку новин