Тростянецька районна рада

Тростянеччина відзначила День Конституції України

Переглядів: 442

День Конституції України – державне свято нашої країни. Щорічно його відзначають 28 червня на честь прийняття Конституції України. Тож напередодні державного свята, 27 червня, на Тростянеччині відбулися урочистості. Цьогоріч захід проходив у Круглому дворі.

У святкуванні взяли участь: голова Тростянецької районної ради Андрій Корж, голова Тростянецької районної державної адміністрації Дмитро Назаренко, міський голова Юрій Бова, колективи установ та організацій району, громадськість.

У ході урочистостей керівники району та міста вручили грамоти та подяки кращим представникам району, які досягли значних здобутків у професійній діяльності в різних галузях. Керівники вітали всіх присутніх та зичили здоров’я, щастя, благополуччя, миру та злагоди. Очільник районного депутатського корпусу Андрій Володимирович, звертаючись до присутніх, відмітив, що на даний час Україна переживає складні часи, тому зараз, як ніколи раніше, величезне значення на суспільний розвиток має Конституція.

Також у ході заходу присутніх радували своїми талантами районні аматори сцени, а по завершенню урочистостей відбулося покладання квітів до погруддя Т.Г. Шевченка.« повернутися до списку новин