Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Депутати бюджетної комісії опрацювали проекти рішень

Переглядів: 494

28 вересня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та торгівельно-побутового обслуговування населення.

У засіданні взяли участь Юрій Слабоспицький – заступник голови комісії, Тамара Фрик – секретар та члени комісії  Олександр Олійник і Олександр Липченко. Також, участь у роботі комісії взяли очільник районного депутатського корпусу Андрій Корж, його заступник Олексій Котко, керуючий справами виконавчого апарату ради Олена Холодова, тимчасово виконуючий обов’язки голови Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко, голова Боромлянської сільської ради Микола Романіка, доповідачі з питань порядку денного та представники ЗМІ.

     На порядок денний було винесено 6 питань. Зокрема, розглянули проект рішення про внесення змін до рішення Тростянецької районної ради від 23.12.2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік», про надання матеріальної допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, також було обговорено питання участі Боромлянської об'єднаної територіальної громади у фінансуванні комунального закладу районної ради «Тростянецька центральна районна лікарня», ряд майнових питань та інші.

          Заслухавши доповідачів, депутати детально обговорили запропоновані проекти рішень та прийняли відповідні рішення.

« повернутися до списку новин