Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

СКЛИКАЄТЬСЯ 42 СЕСІЯ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 332

Відповідно до розпорядження голови Тростянецької районної ради від 06.05.2019 року №8 скликається 42 сесія районної ради. Пленарне засідання відбудеться 17 травня 2019 року о 10-00 год. у залі засідань районної ради. Цього ж дня о 9-45 год. відбудеться президія районної ради.

Засідання постійних комісій відбудуться в депутатській кімнаті районної ради:

-  з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, територіального устрою, інформаційної політики та зв’язків із громадськістю  14 травня  2019 року о 08 - 30 годині;

-    з  питань молоді, освіти, культури, спорту, туризму,  соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, дитинства і сім’ї  14 травня  2019 року о 09 - 00 годині;

-    з  питань бюджету, фінансів, планування, соціально – економічного розвитку, управління комунальною власністю та торгівельно – побутового обслуговування населення  14 травня 2019 року о 10 - 00 годині.

На розгляд сесії виносяться питання: 

1.

Про затвердження звіту  про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.

2.

Про хід виконання районної програми зайнятості населення Тростянецького району на 2018 – 2020 роки.

3.

Про виконання районної Програми розвитку та фінансової підтримки  Центру надання адміністративних послуг Тростянецької районної державної адміністрації на 2017 – 2019 роки.

4.

Про  виконання районної цільової соціальної програми розв’язання пріоритетних проблем з використанням механізму соціального замовлення  на 2018 рік.

5.

Про районну цільову соціальну програму розв’язання пріоритетних проблем з використанням механізму соціального замовлення на 2019 рік.

6.

Про затвердження комплексної програми «Освіта Тростянецького району у 2019 – 2021 роках».

7.

Про районну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2021 роки.

8.

Про внесення змін до рішення Тростянецької районної ради від 21.12.2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».

9.

Про внесення змін до рішення районної ради від  22.06.2018 «Про безоплатну передачу газопроводів зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади».

10.

Про внесення змін до рішення районної ради від  15.12.2017 «Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади» з балансу КП «Райкомунгосп».

11.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на продовження терміну дії договору оренди нежитлового приміщення - гаража з Тростянецькою районною державною лікарнею ветеринарної медицини.

12.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень з Тростянецьким районним центром соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді  Тростянецької РДА. 

13.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень з Охтирським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

14.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на передачу в оренду нежитлових приміщень загальною площею 24,1 м2 за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 10а.

15.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на продовження терміну дії договору оренди нежитлового приміщення з ГО «Спілка ветеранів АТО Тростянецького району».

16.

Про надання згоди КП «Райкомунгосп» на продовження  терміну дії договору оренди  нежитлових приміщень по вул. Благовіщенська, 10а з КУ Тростянецької міської ради «Тростянецький  трудовий архів».

17.

Різне.

На сесію запрошуються депутати Тростянецької районної ради, депутат  Сумської обласної ради – представник Тростянецького району, голова Тростянецької райдержадміністрації, заступники голови Тростянецької райдержадміністрації, міський та сільські голови, громадськість, представники засобів масової інформації.

« повернутися до списку новин