Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

На Тростянеччині відзначили День Державного Прапора та День незалежності України

Переглядів: 415

23 серпня, у День Державного Прапора та напередодні 26-ї річниці Незалежності України на Тростянеччині відбулися урочистості.

У відзначенні цих видатних подій в історії Української держави взяли участь голова Тростянецької районної державної адміністрації Дмитро Назаренко, заступник голови Тростянецької районної ради Олексій Котко, Тростянецький міський голова Юрій Бова, представники трудових колективів підприємств, установ, організацій, учасники АТО, громадські організації та жителі міста.

Варто відзначити піднесений дух та патріотизм людей, адже, незважаючи на дощову погоду, чимало тростянчан одягнули вишиванки та урочистою ходою через центр міста пронесли стометровий прапор України до пам’ятника Т.Г. Шевченка, де відбулися урочисті заходи. У ході свята лунали вітання від керівників району та міста. Вони подякували всім за працю на благо розквіту нашої держави, за активну громадянську позицію та прагнення змінювати своє життя на краще і нагородили відзнаками кращих працівників району. Захід супроводжувався музичними та танцювальними номерами. А по завершенню святкового дійста всі присутні діти отримали подарунки з нагоди Державного свята.

Та на цьому урочистості не завершуються – 24 серпня для жителів та гостей Тростянеччини відбудеться святковий концерт у Круглому Дворі.

« повернутися до списку новин