Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Вітання голови районної ради зі Святом 8 - го Березня

Переглядів: 422

Шановні найчарівніші, любі жінки!

Від мене особисто, депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради прийміть щирі вітання з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Ми схиляємось перед головним жіночим талантом – віддавати свої найкращі якості близьким людям: душевне тепло, щедрість, людяність.

Ви – жінки, берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни.

Важко знайти сферу діяльності де б не працювала жінка.

Це - вчителі, медики, працівники культури, торгівлі, поштового зв'язку, промислових і сільськогосподарських підприємств. Працівники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та багатьох інших професій. Саме жінки очолюють значну кількість цих трудових колективів.

Завдяки старанням жінок створюються матеріальні блага, зберігаються духовні і сімейні традиції, а мужність, витримка і стійкість, з якими Ви долаєте життєві труднощі, викликають захоплення.

Нехай збудуться всі ваші надії, плани і мрії. Нехай ваша щоденна праця окупиться щасливою долею ваших дітей, онуків, близьких.

Ми, вдячні Вам за можливість щодня з Вами спілкуватися, ми по-доброму заздримо Вашому вмінню приходити на допомогу всім, хто цього потребує.

Щастя Вам, здоров'я і добра, родинної злагоди та затишку, відданості близьких і найдорожчих Вам людей!

Хай завжди на Ваших обличчях сяють щасливі усмішки. Зі святом Вас!

З повагою,

голова районної ради

Андрій Корж

« повернутися до списку новин