Тростянецька районна рада

Творчий звіт комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва»

Переглядів: 512

 01 червня 2017 року в районному будинку культури відбувся творчий звіт комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва». Свої яскраві таланти та творчі здобутки за минулий навчальний рік демонстрували гуртківці палацу.

Перед початком цього прекрасного свята дитячої творчості гості та батьки вихованців мали чудову можливість ознайомитися з фотовиставкою, яка представила дитячі творчі колективи та об'єднання.

 У концертній програмі були представлені 33 номери, за участю близько 700 дітей.

Це – вихованці зразкових дитячих об’єднань «Перлина», «Кольоровий дощ», «Едельвейс»,  вокальні ансамблі, учасники театральних гуртків та ще багато інших талановитих юних артистів.                  

Творчий звіт став фінальним акордом у відзначенні 55 - річчя позашкільного закладу, під знаком якого проходив навчальний рік, котрий приніс гуртківцям нові перемоги у 25 Міжнародних і Всеукраїнських,  53 обласних та 27 районних  дитячих заходах.

           На це свято завітали голова Тростянецької районної ради Андрій Корж та тимчасово виконуючий обов'язки голови Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко. Вони висловили щирі слова вдячності педагогічному колективу за їхню натхнену працю і вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління та побажали вихованцям закладу нових творчих здобутків. Андрій Корж зазначив і про необхідність підтримки позашкільної освіти з боку влади, адже саме тут діти можуть повноцінно розвивати свої природні здібності.  Також учасників святкового дійства вітав начальник відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації Павло Роженко.

Зі словами вдячності до гуртківців, батьків, усіх шанувальників дитячої творчості звернулась директор Палацу дітей та юнацтва Антоніна Деревянченко,  подякувавши усім за роботу, а юним талантам побажала нових перемог і творчих успіхів.

   « повернутися до списку новин