Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Депутати готуються до сесії

Переглядів: 375

Сьогодні в депутатській кімнаті Тростянецької районної ради відбулися засідання постійних комісій районної ради по розгляду питань порядку денного 34 сесії, яка відбудеться 22 червня 2018 року.

На засіданні постійної комісії з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища депутати розглянули та рекомендували винести на розгляд сесії питання про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які  знаходяться на території  Тростянецького району  Сумської області та затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду ФОП Федорко Сергію Івановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Боромлянської сільської  ради Тростянецького району  Сумської області. Також члени комісії надали дозвіл на розгляд сесії ряд питань з затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Ницахської та Боромлянської сільських рад для подальшого їх виставлення на аукціон.

Провели своє засідання й депутати постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, територіального устрою, інформаційної політики та зв’язків із громадськістю. Враховуючи клопотання Тростянецької районної державної адміністрації, комісія одноголосно підтримала внесення змін до рішення одинадцятої сесії Тростянецької районної ради сьомого скликання від 10.06.2016 «Про затвердження комплексної районної програми  «Правопорядок на 2016-2020 роки» та виконання районної програми надання шефської допомоги військовим частинам А0563 та А1476 Збройних Сил України та військовій частині 2276 Національної гвардії України на 2016-2017 роки. Депутати обговорили зазначені питання та рекомендували голові районної ради винести їх на розгляд чергової сесії.

 

« повернутися до списку новин