Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Відбулася позачергова сесія районної ради

Переглядів: 569

Сьогодні відбулася 31 (позачергова) сесія районної ради. Участь у ній взяли 22 депутати, які  затвердили порядок денний з 20 питань.

Першим питанням депутатами районної ради заслухали доповідь керівника Охтирської місцевої прокуратури Юлії Слабунової про результати роботи Охтирської місцевої прокуратури за 2017 рік. Далі були затверджені звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік, внесені зміни до районних програм соціального захисту населення та районної програми «Власний дім».

Одноголосно було підтримано рішення про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Згідно нього було розподілено кошти вільного залишку у сумі 1569900 гривень, зокрема: 600000 грн.- на утримання закладів культури та ДНЗ на захищені статті видатків, в т.ч. :

Білківська сільська рада – 100000 грн.; Дернівська сільська рада – 80000 грн.;

Криничанська сільська рада – 80000 грн.; Люджанська сільська рада – 75000 грн.; Печинська сільська рада – 85000 грн.; Станівська сільська рада –                180000 грн.;

субвенція Тростянецькій ОТГ:

 -270000 грн. - на галузь охорони здоров'я, в т.ч.: у рамках виконання програми «Медичні кадри 2018-2022 рр» на оплату за навчання студентки Тарасенко Д.С.(Мартиненко) в сумі 11400 грн.,

- на поточне утримання КЗ «Тростянецька ЦРЛ» в сумі 258600 грн.;

відділу освіти Тростянецької РДА – 200000 грн. – на проведення капітального ремонту даху та ремонт їдальні Білківської ЗОШ (передача коштів із загального до спеціального фонду (бюджету розвитку).

 Тростянецькій районній державній адміністрації – 499900 грн., в т.ч :

- відповідно до «Районної програми управління нерухомим майном спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району на 2018 рік» на капітальний ремонт покрівлі будівлі (де розташована міграційна служба)  в сумі 270000 грн. (передача коштів із загального до спеціального фонду (бюджету розвитку));

- відповідно до районної «Програми економічного та соціального розвитку Тростянецького району на 2018 рік» - передбачені видатки як субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів - в зв'язку з обмеженим фінансуванням органів виконавчої влади та відповідно до діючого законодавства з метою здійснення виконавських повноважень та покращення спільного вирішення  питань у загальній сумі на 229900 грн..

Також депутати надали згоду комунальному підприємству «Райкомунгосп» на продовження терміну дії оренди нежитлових приміщень з бюджетними установами міста та району, затвердили технічні документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок.

Враховуючи те, що декілька тижнів тому голова Тростянецької районної державної адміністрації Дмитро Назаренко був призначений на посаду заступника голови Київської обласної державної адміністрації, сьогодні він за власним бажанням достроково припинив  повноваження депутата районної ради сьомого скликання. Виступаючи перед колегами він зазначив, що період, який він пропрацював у Тростянецькому районі є позитивним прикладом для багатьох районів у плані співпраці органів виконавчої та представницьких гілок влади. Подякував голові районної ради Андрію Коржу, заступникам голови Тростянецької районної державної адміністрації, міському та сільським головам, депутатському корпусу районної ради. В свою чергу очільник депутатського корпусу також висловив подяку Дмитру Назаренку за його продуктивну співпрацю та побажав нових успіхів і звершень на новій посаді.

 

 

« повернутися до списку новин