Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Відбулася 23 (позачергова) сесія районної ради

Переглядів: 399

30 червня у сесійній залі Тростянецької районної ради відбулось пленарне засідання двадцять третьої (позачергової) сесії VII скликання Тростянецької районної ради.  Провів засідання голова районної ради Андрій Корж. 

На сесії були присутні: депутати районної ради, голови місцевих рад, керівники підприємств та установ району, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації та громадськості.

У ході пленарного засідання районні обранці розглянули питання, що стосуються внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, внесення змін до програми підтримки громадських організацій Тростянецького району на 2016-2018 роки, внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 27.11.2015 «Про умови оплати праці голови районної ради», внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 27.11.2015 «Про умови оплати праці заступника голови районної ради»; надання згоди КП «Райкомунгосп» на продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень по вул. Миру, 2 з ФОП Чередою Г.В.; надання згоди на списання бібліотечного фонду.

Також депутатами було розглянуто звернення до Сумської обласної ради та Сумської обласної державної адміністрації із проханням залишити Перспективний план формування територій громад Сумської області, в частині формування ОТГ Тростянецького району, у редакції затвердженій розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 р. №1001.  Приводом для даного звернення став проект змін до Перспективного плану формування територій громад Сумської області, який планується розглянути на найближчій сесії Сумської обласної ради.

На даний момент у Тростянецькому районі проводиться робота, щодо виконання Перспективного плану формування територій громад Сумської області  затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 р. № 1001. Створення  Боромлянської ОТГ завершенно. Активно проводяться заходи щодо формування Тростянецької ОТГ на підставі зарвердженого та діючого на даний момент Перспективного плану.  Всі розрахунки  в частині фінансування охорони здоров`я, освіти, соціальної сфери проводяться  з урахуванням чисельності жителів громад зазначених у Перспективному  плані. У проекті змін до Перспективного плану пропонується Мартинівську сільську раду, яка на даний момент  є територіальною громадою Тростянецького району приєднати до  Чупахівської ОТГ Охтирського району, отже змінюються межі Тростянецького та Охтирського районів.

Народних обранців занепокоїла дана ситуація, тому більшістю голосів було прийнято рішення щодо направлення даного звернення до Сумської обласної ради та Сумської обласної державної адміністрації.

Загалом у ході пленарного засідання сесії депутатами прийнято 7 рішень.

« повернутися до списку новин