Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Депутати прийняли районний бюджет на 2019 рік

Переглядів: 344

Сьогодні в залі засідань Тростянецької районної ради відбулася чергова сесія районної ради. У роботі останнього в цьому році пленарного засідання взяли участь 27 депутатів, голова Тростянецької районної державної адміністрації, заступники голови Тростянецької районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, сільські та міський голова, представники ЗМІ.

Перед початком роботи сесії голова районної ради Андрій Корж привітав з призначенням на посаду першого заступника голови Тростянецької районної державної адміністрації Лілію Гонтар. Побажав їй успіхів у роботі, плідної співпраці з депутатським корпусом та виконавчим апаратом районної ради, міцного здоров’я.

Згодом депутати перейшли до розгляду питань порядку денного чергової сесії. Зокрема було внесено зміни до районних програм, затверджено організаційну структуру та чисельність працівників комунального закладу Тростянецької районної ради «Районний методичний центр» та комунального закладу «Тростянецький районний будинок культури».  Депутати одноголосно підтримали внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, прийняли план роботи районної ради на 2019 рік.

Одними з основних питань життєдіяльності Тростянецького району на наступний рік депутати затвердили Програму економічного і соціального розвитку Тростянецького району Сумської області та районний бюджет.

Загалом на сесії було розглянуто на прийнято 16 рішень. По закінченню засідання голова районної ради привітав депутатів та присутніх з наступаючими новорічними та Різдвяними святами. Побажав міцного здоров’я, сімейного благополуччя та мирного неба над головою.

 

« повернутися до списку новин