Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

На Тростянеччині відзначили День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Переглядів: 463

Щорічно у листопaді відзнaчaють Всеукрaїнський день прaцівників культури тa мaйстрів нaродного мистецтвa. Із цієї нагоди, сьогодні, у стінaх будинку князя Голіцина відбулися урочисті заходи.

Вітали працівників культури голова Тростянецької районної ради Андрій Корж, перший заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко, Тростянецький міський голова Юрій Бова та начальник відділу культури Тростянецької районної державної адміністрації Олена Мусієнко. Керівники вітали присутніх щирими словами та побажаннями творчої наснаги.

«Приємно усвідомлювати, що в нашому районі не тільки збереглася культурна спадщина, але і продовжує розвиватися галузь культури. І саме працівники культури поєднують віковічні традиції з новітніми поглядами сучасності», - зазначив у ході вітального виступу очільник районного депутатського корпусу Андрій Володимирович.

Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району було відзначено Почесними грамотами Тростянецької районної ради, Тростянецької районної державної адміністрації, Тростянецької міської ради та відділу культури Тростянецької райдержадміністрації.

Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні викладачів та вихованців Комунального позашкільного навчального закладу «Палац дітей та юнацтва». 

« повернутися до списку новин