Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Голова районної ради долучився до акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

Переглядів: 391

Щороку з приходом весни в Україні відбувається всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Вона стартує, коли у всьому світі відзначають Міжнародний день лісу. Головна мета таких заходів – залучити якомога більше людей до справи відновлення і збереження лісів.

Долучився до цієї акції і голова Тростянецької районної ради Андрій Корж, голова Сумської обласної ради Володимир Токар, голова Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко, депутат Сумської обласної ради, начальник Управління майном Сумської обласної ради Дмитро Нагорний, працівники Сумської обласної ради. Вони висадили саджанці дуба в угіддях комунального підприємства «Тростянецький агролісгосп» на території Буймерської сільської ради на площі 1,4 гектара.

Керівник  комунального підприємства «Тростянецький агролісгосп» щиро подякував всім тим, хто долучився до садіння лісових культур та зазначив, що творення лісів, – надзвичайно нелегка, благородна й потрібна справа. Створюючи ліси, ми утверджуємо життя, зміцнюємо свою державу.

« повернутися до списку новин