Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Депутати готуються до сесії

Переглядів: 465

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 26.01.2018 року «Про скликання 31 (позачергової) сесії районної ради» сьогодні проведено засідання  постійних комісій районної ради.

Для попереднього розгляду порядку денного сесії в депутатській кімнаті районної ради відбулися комісії з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища та з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, територіального устрою, інформаційної політики та зв’язків із громадськістю.

Розглядаючи питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які  знаходяться на території  Тростянецького району  Сумської області» перед депутатами виступив начальник відділу Держгеокадастру у Тростянецькому районі, який повідомив, що на затвердження сесії відповідно до поданих заяв громадян подані технічні документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок. Більша частина відповідних технічних документацій була подана учасниками АТО, які згідно чинного законодавства, отримали у власність 2 гектара землі.

На засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності були розглянуті питання «Про зміни в умовах оплати праці голови районної ради  та заступника голови районної ради». Доповідаючи з даного питання, головний спеціаліст відділу правового забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Віта Шокун повідомила, що дане питання виноситься відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про місцеве самоврядування в Україні». За результатами обговорення члени комісій прийняли відповідні рішення та виступили з пропозиціями та повідомленнями.

« повернутися до списку новин