Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

З нагоди 74- річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників

Переглядів: 339

28 жовтня наша держава відзначатиме 74 - річницю визволення України від фашистських загарбників, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. Саме на території нашої держави у 1941-1945 роках відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму. 

Напередодні цієї визначної дати у Тростянці біля меморіалу «Недоспівана пісня» уклонитися воїнам-визволителям, віддати данину пам’яті та вшанувати героїчний подвиг і жертовність українського народу у Другій світовій війні прийшли голова Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко, заступник голови Тростянецької районної ради Олексій Котко, заступник Тростянецького міського голови Юрій Заяц, секретар Тростянецької міської ради Наталія Ковальова та член президії районної організації ветеранів Микола Слівкін.

Присутні поклали квіти й хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв. Подвиг воїнів-визволителів нашого краю у Другій світовій війні – це приклад мужності і героїзму, яскравий взірець для наслідування представників прийдешніх поколінь, справа честі кожного з нас, щоб вислів «ніхто не забутий - ніщо не забуте» і надалі залишався головним моральним принципом нашого життя.

« повернутися до списку новин