Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Відбулася апаратна нарада

Переглядів: 354

Традиційно на початку робочого тижня голова районної ради Андрій Корж  провів апаратну нараду з працівниками виконавчого апарату, на якій було підведено підсумки роботи минулого тижня та надано ряд доручень на нинішній.

Перед початком наради голова представив колективу радника голови районної ради Романа Овчаренка, який відповідно до розпорядження голови районної ради був призначений на відповідну посаду. Роман Володимирович народився в 1977 році,  має вищу освіту, депутат Тростянецької районної ради сьомого скликання.

Далі очільник депутатського корпусу звернув увагу на підготовці та розсилці прийнятих рішень на 26 сесії районної ради, яка відбулася напередодні. Дав доручення готувати матеріали на наступну сесію, що відбудеться орієнтовно в кінці жовтня місяця. Голова ради акцентував увагу щодо підготовки комунальних підприємств та закладів районної ради до опалювального сезону на 2017-2018 роки, дав доручення підготувати спільного листа з Тростянецькою районною державною адміністрацією до Сумської обласної ради та Сумської обласної державної адміністрації з питання виділення додаткових коштів для фінансування комунального закладу «Тростянецька центральна районна лікарня».

« повернутися до списку новин