Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Голова районної ради прозвітував за 2017 рік

Переглядів: 666

Сьогодні, 22 грудня, у ході пленарного засідання тридцятої сесії районної ради голова ради Андрій Корж прозвітував за рік діяльності. Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова районної ради звітує перед радою про свою діяльність не менше одного разу на рік.

У своєму виступі, очільник ради, зазначив, що районна  рада впродовж звітного періоду працювала активно, системно, у повному обсязі забезпечуючи виконання прийнятих рішень. «Запорукою цього стала  залагоджена робота депутатського корпусу та співпраця районної ради з райдержадміністрацією, міською і сільськими радами, підприємствами і організаціями району», - наголосив Андрій Володимирович. 

Також, керівник відзначив, що у звітному періоді районна рада працювала згідно з планом роботи, чітко дотримуючись повноважень та норм, що передбачені діючим законодавством та регламентом районної ради. Головним у діяльності ради є питання зростання ролі депутатів у процесах  соціально-економічного розвитку району, формування і виконання районного бюджетів, фінансування закладів освіти, охорони здоров’я і культури, підвищення ефективності використання майна спільної власності.

На завершення звіту, Андрій Володимирович подякував усім за співпрацю і підтримку та закликав всіх і надалі працювати з повною віддачею сил на благо територіальних громад району.  

 

« повернутися до списку новин