Тростянецька районна рада
Тростянецький район, Сумська область

Вшановуємо людей похилого віку!

Переглядів: 403

На Тростянеччині вже є традицією 1 жовтня з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку вітати ветеранів та громадян поважного віку. У цьому році захід проходив у приміщенні  комунального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва».

У заході взяв участь та привітав присутніх заступник голови Тростянецької ради Олексій Котко, перший заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко, начальник управління соціального захисту Тростянецької районної державної адміністрації Лариса Басова, заступник голови районної ради ветеранів Анатолій Заяц.

 «Сьогодні ми вшановуємо людей поважного віку та ветеранів. Дякуємо Вам за уроки мідрості та мужності. Ваша праця, Ваше ставлення до людей та духовних цінностей – це приклад для наслідування сучасній молоді. Високе почуття обов'язку, відповідальності перед громадою – це риси, що притаманні людям похилого віку і сьогодні вони набувають вагомих цінностей. Бажаю вам міцного здоров'я та радості від прийдешніх поколінь», - зазначив у своєму виступі Олексій Котко.

         Захід пройшов у святковій атмосфері, під час якого лунало багато приємних слів та привітань. Бажали старшому поколінню міцного здоров'я на довгі роки, бадьорості духу, невичерпної енергії, злагоди, благополуччя та мирного неба над головою!

    

« повернутися до списку новин